سوالات متداول

خیر بعد از عمل بینی باز است.
حدود 1.5 ساعت و 1.5 ساعت نیز در ریکاوری و 2 ساعت در بخش و عصر مرخص میشود
اغلب مراجعین تصور میکنند بینی گوشتی دارند در حالی که اینطور نمی باشد و نتیجه جراحی هم خوب است.
سابقه هرگونه بیماری و مصرف دارو و غیره…که در مراجعه به مطب در پرونده شما درج می گردد.
بعنوان مراجعه کننده باید اطلاعات دقیق و کامل را در اختیار متخصص مربوطه قرار دهید.
بله .اما در مقایسه با سایر جراحی ها از عوارض کمتری برخوردار است این به عوامل زیادی بستگی دارد اما امروزه با پیشرفت های خوبی که در علم پزشکی و جراحی داشته ایم احتمال عوارض نادر است.
بلی. (اگر جراح اول از مهارت کافی برخوردار باشد و تمایل به انجام آن داشته باشد ,جراح اول در اولویت است چون در اینصورت هزینه کمتری برای شما دارد.)
چنانچه ایراد کم باشد مثل عدم تقارن پره ها و عدم تقارن دیواره های جانبی ,ممکن است در این مرحله اصلاح شود اما چنانچه نیاز به اقدامات بیشتری باشدباید تا یکسال نحمل کنید و بعد جراحی انجام شود.
تورم بینی بتدریج از بین می رود این سیری طبیعی است باید حوصله کنید.
بسته به قدرت ترمیم متفاوت است اما بهر حال بیمار باید کمی حوصله کند.
خیر .معمولا نیمرخ بینی بعد از دو هفته خود را نشان می دهد اما از روبرو تورم بتدریج کم می شود و هر ماه از قبل زیباتر و ظریفتر می شود.
بهتر است که شکل قبل از عمل بینی را هم مشاهده نمائید.بدیهی ست که یک بینی خیلی کج و شکسته و دیفرم و یا یک بینی خیلی گوشتی با پوست بسیاربد به اندازه یک بینی استخوانی زیبا نمی شود.
بینی اولیه شما آیا گوشتی است یا غضروفی هماهنگی و هارمونی صورت شما مشکلات احتمالی داخل بینی قدرت ترمیم بدن شما تبحر و تجربه جراح
توصیه می شود 2 تا 4 هفته قبل از جراحی هماهنگی کرده و وقت عمل بگیرند و می توانند از طریق تلگرام , سایت و ایمیل عکس خود را ارسال نمایند.
بهترین راه مراجعه به مطب و صحبت با بیماران عمل شده می باشد و همچنین با مراجعه به سایت و اینستاگرام .
20 روز تا 2 ماه بسته به جنس بینی متفاوت است.
جراحی یک هزینه پایه دارد که مشخص است اما اگر بینی زیاد گوشتی و یا زیاد کج باشد و نیاز به اقدامات بیشتری داشته باشد هزینه زیادتر است که بعد از معاینه مشخص خواهد شد اما برای اغلب بیماران همان هزینه پایه در نظر گرفته  می شود.
به جنس پوست . اگر گوشتی باشد تورم دیرتر برطرف می شود.روش کار هم مهم است هر چه جراحی با ظرافت بیشتری انجام شود ورم زودتر از بین می رود.
خیر در اغلب موارد درد اندک است و با مصرف استامینوفن برطرف می شود.
اگر ضخامت پوست بینی زیاد باشد وغضروف های زیر آن ضعیف باشند ، بینی اصطلاحا گوشتی گفته می شود و اگر پوست بینی نازک و غضروف های زیر آن محکم باشد ، اصطلاحا بینی غضروفی (استخوانی) گفته می شود . با توجه به اینکه در تکنیک های فعلی جراحی پلاستیک ، فقط روی غضروف و استخوان تراش داده می شود و روی پوست هیچ اقدامی نمی شود، بینی های غضروفی (استخوانی) خیلی بهتر به جراحی پاسخ می دهند و زیباتر میشوند . با اینحال امکان ایجاد تغییرات زیبایی طولانی مدت بر روی بینی گوشتی نیز وجود دارد .

ارتباطات و شبکه ها